Vlákno názorů k článku Byl to podfuk na zákazníky, nebo ne? Knorr nelituje od l0l - jisteze to byl podraz, paklize tu polivku z...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 8. 2014 6:11

    l0l (neregistrovaný)

    jisteze to byl podraz, paklize tu polivku z pytliku doplnili cerstvymi surovinami.
    procpak neudelali ten pokus pouze s cistymi polevkami ze sacku? to by asi 80% spokojenych zakazniku nebylo a neslo by udelat takove pr.
    kazdopadne ani cesrtve suroviny neudelaji z predrazeneho hnusu ze sacku dobrou polevku.

  • 4. 8. 2014 10:05

    thr

    Víte, podle mě to byl spíš pokus typu "slepého testu". Dobře znají lidi z oblasti high endu - když se pustí nahrávka na papírově špičkovém a pak průměrném zařízení a nadšenci vidí, které právě hraje, tak máte prakticky 100% jistotu, že bude závěr, jak je to špičkové zařízení skvěle hraje a to druhé je naprd.
    Ale zkuste to pustit naslepo, případně dokonce posluchačům zalhat a tvrdit, že hraje jiné zařízení, než doopravdy - najednou zjistíte, že ve skutečnosti to od sebe rozezná tak 10% posluchačů a v některých případech ani to ne.

    Knorr zjevně chtěl zkusit to samé - tedy ověřit, zda statistika z průzkumů, kdy 70% lidí pytlíkové polévky odmítá či přímo označuje za hnus, obstojí i v případě, kdy je dostanou "naslepo". No a výsledek celkem podle očekávání naznačil, že skutečnost je trochu jiná... Můžeme se bavit o etičnosti tohoto postupu, jenže možná by se měli spíš trochu zamyslet ti notoričtí nadávači na vše "pytlíkové".

    Ad doplnění čerstvými surovinami - těžko hodnotit, mohu ale sám za sebe říct, že v naší rodině takto postupujeme celkem často i v běžném životě. Pytlíková polévka slouží spíš jako základ, který se víc naředí, ale naopak se například přidají další nudle či něco jiného. Mimochodem preferujeme před Knorem Vitanu, ale to na podstatě nic nemění.

  • 4. 8. 2014 10:23

    P2010 (neregistrovaný)

    Ale zkuste to pustit naslepo, případně dokonce posluchačům zalhat a tvrdit, že hraje jiné zařízení, než doopravdy - najednou zjistíte, že ve skutečnosti to od sebe rozezná tak 10% posluchačů a v některých případech ani to ne.

    Tohle plati v mnoha oblastech, nekeri lide maji zkratka potrebu si na neco hrat. Uplne stejneho vysledku dosahnete napriklad u slepeho testu vin :-)

  • 5. 8. 2014 3:21

    l0l (neregistrovaný)

    ale to je v poradku, klidne at udelaji slepy test, jenze ten neudelali protoze tam pridali cerstve suroviny tudiz to nebyla polivka ze sacku ze. nic vic na tom nekritizuji a rad bych videl ty vysledky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).