Názor k článku Císařský řez – manuál pro spokojené uživatelky od Pitomec co měl radši asi držet hubu - Hele ženský, já jsem teda chlap, ale... Zkuste se...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 5. 2013 23:57

    Pitomec co měl radši asi držet hubu (neregistrovaný)

    Hele ženský, já jsem teda chlap, ale...

    Zkuste se podívat do tohoto dokumentu http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

    V knize jsou popisovány účinky vitamínu C na lidi. Je zde uvedeno i to jak některé matky, dlouhodobě užívající vitamín C, měly rychlý a bezproblémový porod s minimem bolestí.

    Ze své vlastní zkušenosti vím, že od doby co vitamín C ve "větších dávkách" užívám (15 a více gramů denně) se mi až neuvěřitelně rychle hojí všechna zranění a prakticky bez jizev. Některé staré jizvy se mi také přehojily a ztratily.
    Bohužel vám nedokáži říct zda a jak to bude fungovat u vás, či jak při pouhém nárazovém užívání.

    V knize jsou dále popisovány velmi zajímavé věci (v neposlední řadě s ohledem na roční období těhotenství a porodu) ohledně vitamínu C, D, jódu pro matku i dítě.

    Jódu se netřeba bát, ale pozor na extrémy (doplnění jódu v těle na maximum). Mohlo by dojít k rozkolísání produkce hormonů štítné žlázy (u mne se to dočasně povedlo). Podobné experimenty si nechte na netěhotenské období. Všechny doporučované dávky pro těhotné jsou však řádově nižší dávky, které by podle mne neměly vyvolat problémy ani při dlouhodobém užívání (nedojde k saturaci a nerozběhne se snížená/zvýšená produkce hormonů).

    Tuto informaci uvádím jen pro úplnost.

    Nezastírám fakt, že půjde z vaší strany o určitý experiment se sebou samými i s vašimy nastávajícími potomky. Přesto věřím že případné získané informace, bez studia a přípravy to opravdu nepůjde, vám mohou pomoci se současným problémem, nebo být alespoň užitečné později v jiných situacích (zmiňován je v knize například i syndrom náhlého úmrtí novorozence, problémy po očkování).

    Dlouho jsem se rozmýšlel zda mám napsat. Nerad bych někoho navedl špatným směrem. Jenže jak se máte rozhodnout když o něčem vůbec nevíte...

    P.S.
    Známá říkala, že když rodila druhé dítě tak jí daly před porodem klystýr. Měla prý mnohem lepší kontrolu nad stahy i celkovou pohodu než když rodila poprvé (bez klystýru). V porodnici jí řekli že to byla chyba a špatný odhad předchozí porodnice, že klistýr nedostala. Prý kdyby ještě někdy rodila, má si o něj určitě říci.

    P.P.S.
    Sportovkyně. Ženy s pevným břichem a pánví, které navíc lépe ovládají stahy svalstva, mají také zcela prokazatelně lehčí porody. Umírněně posilovat břicho prý mohou i v těhotenství podobně jako před ním (s vlastní vahou, žádné dřepy), nesmí ale cvičit nové cviky nebo přidávat na obtížnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).