Kdyz v naproste vetsine podniku kam chodi mladi lide jsou alkoholicke napoje levnejsi nez nealkoholicke. Tim to zacina. Samozrejme to neznamena ze kazdy se tak stane alkoholikem, ostatne alkohol povazuji za beznou soucast jidla, ale tohle neustale nabadani k piti alkoholu (ktere je navic ekonomicky neobhajitelne, voda nemuze byt nakladove drazsi nez pivo) je zkratka jednoznacne navodne.
Ten rozdíl cen je výsměch abstinentům.
Stát je ve schizofrenické pozici - na jedné straně hodně stojí léčba, na druhé jsou velké příjmy z daní a tlak alkoholové a medicínské lobby. Protože zdravý člověk pro stát a korporace představuje ztrátu velkých zisků.
Jen nechápu pojišťovny, že víc nepropagují jednoduché prevence a samoléčby mnoha nemocí. Tím by se dalo hodně ušetřit.
Take se divim,ze pojistovny chteji tohle vsechno financovat,kdyz medicina nezna zadna levna reseni,ale zasadne ta nejdrazsi, pro ni ekonomicky zajimavejsi. Tedy operace a transplantace. No a pojistovny proste zdrazi pojistne. Pro rok 2016 platime mesicne 1337 Kc. Vyzdimou to z lidi.
Ono těch utržených ze řetězu je stále víc. Je to vidět i v televizi, protože stále přibývá ezo programů, kde nám krásné vědmy radí jak se uzdravit a jak zůstat zdravý.
Stejně tak rostou jak houby po dešti různá centra zdravého životního stylu, kde vám Ing. strojař nebo bývalý taxikář alternativně poradí, protože oficiální medicína na to zjevně nestačí.
Zajímalo by mne kolik alkoholiků bylo těmito šamany vyléčeno?
tsd