To v dávných dobách krutého komunizmu měly krávy z komančů takový strach, že i v zimě dávaly tučné mléko, aby dav si mohl mazat máslem snad i nohy. Pro mladé a jistě šťastné ovčany za minulého režimu bylo máslo I a II. třídy. Ta dvojka se většinou používala na pečení, jo kdyby tak byla dnes to by si chudá pakáž včetně důchodců, pěkně mazala chlebíček
My to řešíme tak ,že kupujeme pomazánkové másla a ty másla za 49,- a 53,- a podobné ceny necháváme ležet ,pokud by to udělal znatelný počet zákazníků,máslo by zlevnilo,jinak si jednou za čas cca dva měsíce vozíme 1kg másla z německa a vozíme si i mléko plnotuk,slepice a kuřata,ryby mražené ,olejovky v plechu ,to vše má jinou strukturu masa a výbornou chuť ve srovnání s olejovkami z Kaufl.
Líbí se mi ,že němci mají málo vody a tak s ní šetří ,že konzument hned pozná při úpravě mražených ryb ,že obsahují velmi ,velmi málo vody ve srovnání s českým ,mraženým výrobkem.
"Podle Jiřího Kopáčka, šéfa Českomoravského svazu mlékárenského, byla v minulosti zásadní chyba v tom, že se máslo prodávalo za cenu, která nebyla jeho tržní cenou. "
Poviem to po slovensky: Zistujeme, kolko ste ochotni za maslo zaplatit. Ak budete ochotni zaplatit za 250g masla 150 korun, tak jeho trzna cena bude 150 korun.