Vlákno názorů k článku Půllitr lihoviny pod stovku je nutně nelegální od P2010 - Zapominate jak funguji zahranicni hypermarkety na uzemi CR....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 6. 2013 10:45

    P2010 (neregistrovaný)

    Zapominate jak funguji zahranicni hypermarkety na uzemi CR. Chovaji se zde jak kolonizatori na dobytem uzemi, nic pro ne neplati.

    Dodavatel je cas od casu donucen udelat "akci" na sve vyrobky. To vsak neznamena, ze by se snad hypermarket vzdal svych astronomickych marzi, snizeni ceny musi na sebe vzit dodavatel. A to dokonce i do zaporne ceny, takze jeste zaplati za to, ze mu kolonizator milostive proda jeho zbozi v hypersuper. Vitejte v CR.

    Pak neni duvod, proc by nizka cena mela automaticky znamenat nelegalni puvod. Ostatne az stat zacne mit skutecne zajem na reseni tohoto problemu, prestane na nem soucasne parazitovat (dan z alkoholu). Zatim zajem nema.

  • 5. 6. 2013 19:26

    Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)

    Je jedno, jestli občan umře nebo oslepne. Jediné co je důležité je, zda byly z alkoholu zaplaceny daně.

    Tím jsem shrnul přístup státu i obsah článku do krátkého odstavce.

    Jinak řečeno legální/nelegální neřeší, jestli alkohol obsahuje škodlivé jedy jako methyalkohol. I legální alkohol může zabíjet, i nelegální alkohol může být v pořádku po obsahové stránce.

    Zajímá stát nebo autora článku vůbec zdraví občanů?

    Rozhodně prospěšnější by bylo uvést vlastní chemické návody na test methylalkoholu, protože tento stát, stejně jako autor článku nutí občany do udělej si sám.

    Ramanův spektrometr je pravda trochu drahý, stojí milión, ale určí chemické složení alkoholu i přes zavřenou flašku.

    Jinak si můžete domů koupit plynový chromatograf.

    A nebo se spolehnout na orientační testy.

  • 5. 6. 2013 21:44

    Mary (neregistrovaný)

    Ano, to je přesné. V Africe vláda pošle na obyvatelstvo armádu, v Evropě se to řeší sofistikovaně- přes všemožné daně a poplatky, vyšroubované na maximum, uzákonění chemických aditiv v potravinách, apod. Lidem se stále musí život znepříjemňovat. Inu civilizace, že!!!

  • 5. 6. 2013 23:41

    Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)

    On hlavně stát z hlediska methanolu pro lidi neudělal vůbec nic. Nehnul ani prstem pro snížení ohrožení. Jediné co udělal je, že si přihřál polívčičku pro lepší výběr daní.

    Autorovi bych vzkázal, že občany už přestává zajímat, jestli je alkohol legální nebo nelegální. To je starost státu, to občanům nepřinese vůbec nic.

    Stát na občany kašle a z legálního alkoholu klidně umřete.

    Občany zajímá především a v první řadě, zda je alkohol bezpečný či nikoli.

    V té Číně by původce alespoň postavili před popravčí četu, zde se v zásadě nikomu nic nestalo. Stát se na občany zcela vykvajznul.

    Česká vláda už také dělá násilné represe na obyvatelstvo. Před každými volbami je násilně rozpuštěno několik stran. Monstrprocesy s „neonacisty“ začínají připomínat proces s Marií Horákovou, přičemž neonacista je každý, kdo řekne něco proti vládě. Kauza Romana Smetany a jeho tykadla je další výkladní skříň, jak vláda reaguje násilím. O tom, jak vláda nechává (a skoro už věřím, že je to záměr) lidi mlátit a mrzačit jedním etnikem – viz Duchcov.

  • 6. 6. 2013 11:23

    Mary (neregistrovaný)

    Ano, tak. Vzpomínám si, že když se sešlo pět "neonacistů" na povolené demonstraci, vláda na ně poslala 2000 těžkooděnců, a přítomno bylo 50 televizních štábů. Lidem je nutno podsouvat viníky- říct, kdo je lump a ukázat jim je na obrazovce. Aby zapomněli na ty skutečné gaunery, kteří jsou už dávno v bavlnce a mimo podezření.

  • 8. 10. 2013 16:14

    bez přezdívky

    Tak s tímto naprosto souhlasím!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).